Przeczytaj mnie Cisco Telepresence System 3010

Cisco Telepresence System 3010 to innowacyjne rozwiązanie umożliwiające prowadzenie spotkań wideo w wysokiej jakości i niezawodności. System ten oferuje bardzo wygodne i szybkie spotkania wideo w jednym pomieszczeniu lub między kilkoma pomieszczeniami. System zapewnia szeroki zakres funkcji, w tym wyjątkowe wideo w jakości HD, wyraźny dźwięk, elastyczne możliwości konferencji, pełne kontrolowanie i monitorowanie systemu, przydatne narzędzia do współpracy i wiele więcej. System 3010 jest prosty w obsłudze, zapewnia zwiększony poziom bezpieczeństwa i wygodę, a także jest kompatybilny z wieloma systemami i urządzeniami. Cisco Telepresence System 3010 umożliwia użytkownikom prowadzenie spotkań wideo w wysokiej jakości i zapewnia elastyczność i wygodę.

Ostatnia aktualizacja: Przeczytaj mnie Cisco Telepresence System 3010

Systemy z serii Cisco CTS 3000 należą do flagowych systemów telepresence firmy Cisco. Są to nie tylko pojedyncze systemy, ale kompletne zestawy do sal z systemem telepresence, wyposażone w trzy 65-calowe wyświetlacze, potrójną kamerę, mikrofony, inteligentny system oświetlenia oraz stół dla maksymalnie sześciu uczestników (do 18 osób w przypadku Cisco CTS 3210). Jak zwykle w przypadku tego typu systemu telepresence, konferencje pomiędzy lokalizacjami wyposażonymi w odpowiednie rozwiązania dadzą poczucie przebywania w tym samym pomieszczeniu, pozwalając w ciągu kilku sekund zapomnieć, że od pozostałych uczestników konferencji dzieli nas kilka tysięcy kilometrów.


Darmowe pobieranie PDF Instrukcja Użytkownika dla Cisco Systems 3010 Switch

Popularność:

657 wyświetleniaPrzelicz strony:100 stronyTyp pliku:PDFRozmiar pliku:7. 95 Mb

Przeczytaj mnie Cisco Telepresence System 3010

Bezpośredni link do pobrania Przeczytaj mnie Cisco Telepresence System 3010

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Przeczytaj mnie Cisco Telepresence System 3010