Podręcznik instalacji sieciowej 3com Officeconnect Ethernet Hub 8

Podręcznik instalacji sieciowej 3com Officeconnect Ethernet Hub 8 (3CR858-95) jest specjalnie opracowanym dla instalatorów i użytkowników sieciowych. Podręcznik zawiera wszystkie informacje potrzebne do zainstalowania i skonfigurowania sieci za pomocą urządzenia Officeconnect Ethernet Hub 8. Podręcznik zawiera informacje na temat łączenia urządzenia z siecią, skonfigurowania portów i połączenia z siecią bezprzewodową. Podręcznik zawiera również informacje o zarządzaniu urządzeniem i konfiguracji zaawansowanych opcji sieciowych. Podręcznik instalacji sieciowej 3com Officeconnect Ethernet Hub 8 to dokumentacja, która pomaga użytkownikom w instalacji i konfiguracji sieci za pomocą urządzenia Officeconnect Ethernet Hub 8.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik instalacji sieciowej 3com Officeconnect Ethernet Hub 8

Pobieranie sterowników
3Com OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C HP OfficeConnect Hub Series


Ręczne pobieranie i aktualizacja:

Domyślne wersje sterowników dla urządzeń OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C HP OfficeConnect Hub Series można uzyskać za pośrednictwem aktualizacji%%os%% lub Windows®. Chociaż te dołączone sterowniki Network Hub włączają podstawowe funkcje, zazwyczaj nie obejmują one wszystkich funkcji sprzętowych.Ten przewodnik poprowadzi Cię przez aktualizowanie sterowników 3Com.

Utworzony przez: 3Com
Funkcja: Koncentrator sieciowy
Model: OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C
Seria: HP OfficeConnect Hub Series
Systemy operacyjne: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, 11

Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | EULA | Polityka prywatności | Warunki | Odinstaluj

Automatyczne pobieranie i aktualizacja:

Sugestia: Dla większości użytkowników Windows szczególnie polecamy skorzystanie z narzędzia do aktualizacji sterowników, jak np. DriverDoc [DriverDoc - Produkt Solvusoft], aby łatwiej uaktualnić sterowniki 3Com Koncentrator sieciowy. To narzędzie wykonuje całą pracę za Ciebie, pobierając i aktualizując sterowniki HP OfficeConnect Hub Series automatycznie, zapobiegając przy tym instalacji niewłaściwych sterowników dla Twojej wersji systemu operacyjnego.

Ponadto, będziesz mieć dostęp do bazy danych DriverDoc zawierającej ponad 2 150 000 unikalnych sterowników, co zapewni, że wszystkie sterowniki na Twoim komputerze będą automatycznie aktualizowane.

Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | Odinstaluj


Częste pytania dotyczące aktualizacji HP OfficeConnect Hub Series


Jakie są zagrożenia i zalety aktualizacji sterowników HP OfficeConnect Hub Series?

Zainstalowanie prawidłowych aktualizacji sterownika HP OfficeConnect Hub Series może zwiększyć wydajność i stabilność komputera, a także odblokować nowe funkcje Koncentrator sieciowy. Ryzyko związane z instalacją niewłaściwych sterowników urządzeń Koncentrator sieciowy obejmuje ogólny spadek wydajności, brak kompatybilności poszczególnych funkcji i niestabilność komputera.

Sterowniki HP OfficeConnect Hub Series działają na jakich systemach operacyjnych?

Windows. org/Question">

Jaka jest funkcja sterowników Koncentrator sieciowy 3Com?

3Com tworzy te niewielkie programy, aby umożliwić interakcję HP OfficeConnect Hub Series z określoną wersją systemu operacyjnego na Twoim komputerze. org/Question">

Kiedy należy zaktualizować sterowniki HP OfficeConnect Hub Series?

Powszechną rekomendacją jest aktualizacja sterowników HP OfficeConnect Hub Series po dużych aktualizacjach systemu Windows.Typowe problemy dotyczące aktualizacji sterowników

Błędy OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C HP OfficeConnect Hub Series mogą być związane z uszkodzonymi lub przestarzałymi sterownikami urządzeń. Sterowniki urządzeń mogą funkcjonować jeden dzień, a następnie przestać działać następnego dnia z wielu przyczyn. Doskonałą rzeczą jest to, że nawet jeśli problem z Koncentrator sieciowy nadal występuje, możesz go naprawić, instalując zaktualizowany sterownik.

Zlokalizowanie odpowiedniego sterownika OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C HP OfficeConnect Hub Series na stronie internetowej firmy 3Com może być bardzo trudne i często może zająć dużo czasu na wyszukiwanie. Nawet doświadczeni, doświadczeni technicy ludzie z dobrym nawykiem aktualizowania sterowników urządzeń OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C HP OfficeConnect Hub Series, nadal mogą znaleźć cały proces instalacji i aktualizacji czasochłonne i denerwujące. Zainstalowanie niewłaściwego sterownika lub po prostu niekompatybilnej wersji odpowiedniego sterownika może jeszcze pogorszyć problemy.

Korzystanie z programu aktualizującego sterowniki może pozwolić sterownikom na aktualizację bez trudności, więc Te aktualizacje zapewnią, że zawsze masz odpowiednie sterowniki dla sprzętu i że są one zawsze kopiowane do momentu uaktualnienia do nowych wersji. Pliki kopii zapasowych sterowników oferują bezpieczeństwo funkcji wycofywania i możliwość przywrócenia poprzedniej wersji (jeśli to konieczne).


(Reklama)

Zaktualizuj sterowniki 3Com OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C HP OfficeConnect Hub Series jednym kliknięciem w DriverDoc:Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

yogibear07 05 Apr 2005 11:43 1029

 • #1Level 16  

  #1

  Mam problem z zainstalowaniem karty sieciowej 3com 3C905CX-TXM
  Sciagnalem sterowniki ze stronki ale nic nie pomaga. Sterowniki instaluja sie ale w menedzerze wyswietla komunikat o bledzie "(kod 10) nie można uruchomić tego urządzenia. "
  Nie wiem co moze byc przyczyna. Probowalem wkladac do innego zlacza PCI karte ale dalej to samo.
  Na karcie jest napiecie bo swieci sie z tylu dioda.

 • #2childmakerLevel 35  #2

  A sprawna jest? Może walnieta. To ze sa napięcia nie oznacza że powinna działać

 • #3tomikos2Level 17  #3

  ja do swoich 3comów nie sciagalem zadnych sterowników. Gdy sie je wlozy do kompa to windows prosi tylko o p, lytke windowsa i sam instaluje z niej sterowniki i wszystko smiga mi do tej pory

 • #4jankolo

  R. I. P. Meritorious for the elektroda. pl

 • #5MassterLevel 32  #5

  Razem ze strownikami masz program diagnostyczny, uruchom go i zobacz co pisze. Możliwe, że masz konflikt sprzętowy z jakimś urządzeniem to też musisz sprawdzić.

 • #6ziutostarLevel 14  #6

  Kiedyś kuzyn miał podobny problem ale z karta d-link. Odinstalował sterowniki potem wyjoł karte a nastepnie zainstalował sterowniki spowrotę i zamontował karte problem znikł moze to zadziała.

 • #7#7

  Mam windowsa XP wiec sobie on sam instaluje sterowniki, ale reczne instalowanie tez nic nie pomaga.
  Przetestowalem go tym programem diagnostycznym 3com'a (NIC test)
  i pierwszy kominukat to byl:
  "Carrier Lost register test failed" dalem [Ignoruj]
  "Unable to get the checksum from the EEPROM"
  potem
  "Unable to initialize NIC for the FIFO loopback test"
  "Unable to initialize NIC for the Core loopback test"

  Czy po takich komunikatach moge byc pewny ze karta jest zepsuta czy tez moze to byc wynikiem konfliktu, gryzienia sie z jakims innym urzadzeniem?

 • #8

 • #9#9

  Z tego co piszesz wynika, że zawartość EEPROM-a jest uszkodzona. Prawdopodobnie wystarczy znaleźć plik z zawartością i ponownie zaprogramować. Testy loopback bez specjalnych połączeń nie zadziałają. Nie bardzo wiem co oznacza pirwszy komunikat.Pamięć mogła się rozprogramować od zwykłego przepięcia to się zdaża.Jak masz na nią gwarancję to się nie wachaj. (ta karta zdaje się ma dożywotnią trzeba sprawdzić na stronie)

Pobieranie sterowników
3Com OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C


Kroki, aby ręcznie zaktualizować sterowniki OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C:

Ten wbudowany sterownik OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C powinien być dołączony do systemu operacyjnego Windows® lub jest dostępny za pośrednictwem aktualizacji systemu Windows®. Chociaż te dołączone sterowniki Network Hub włączają podstawowe funkcje, zazwyczaj nie obejmują one wszystkich funkcji sprzętowych.Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak zainstalować wbudowane sterowniki.

Programista: 3Com
Funkcja: Koncentrator sieciowy
konfiguracja: OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C
Systemy operacyjne: Windows XP, Vista, 7, 8, 10, 11

Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | EULA | Polityka prywatności | Warunki | Odinstaluj

Automatyczna aktualizacja sterowników OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C:

Sugestia: Jeśli nie masz doświadczenia w aktualizowaniu sterowników urządzeń 3Com Koncentrator sieciowy, zalecamy pobranie narzędzia do aktualizacji sterowników DriverDoc [DriverDoc - Produkt Solvusoft]. Nasze narzędzie do aktualizacji sterowników automatycznie zajmuje się pobieraniem i aktualizacją prawidłowych sterowników OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C.

Ponadto, będziesz mieć dostęp do bazy danych DriverDoc zawierającej ponad 2 150 000 unikalnych sterowników, co zapewni, że wszystkie sterowniki na Twoim komputerze będą automatycznie aktualizowane.


Zainstaluj produkty opcjonalne - DriverDoc (Solvusoft) | Odinstaluj


Częste pytania dotyczące aktualizacji OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C


Jakie systemy operacyjne są kompatybilne ze sterownikami OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C?

Windows posiada obsługiwane sterowniki dla urządzeń OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C.

Dlaczego ludzie nie aktualizują sterowników OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C?

Większość użytkowników nie aktualizuje sterowników urządzeń OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C, ponieważ nie chce stwarzać problemów z komputerem. org/Question">

Co robią sterowniki urządzeń 3Com Koncentrator sieciowy?

Urządzenia sprzętowe, takie jak OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C, wymagają tych niewielkich programów do bezpośredniej komunikacji z określoną wersją systemu operacyjnego. org/Question">

Skąd mam wiedzieć, kiedy zaktualizować sterowniki OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C?

Większość specjalistów zajmujących się komputerami zaleca aktualizację sterowników urządzeń OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C po głównych aktualizacjach systemu Windows.Problemy dotyczące aktualizacji sterowników

OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C jest podatny na błędy systemowe związane z uszkodzonymi lub przestarzałymi sterownikami urządzeń. Sterowniki urządzeń zawodzą sporadycznie i niewytłumaczalnie bez wyraźnego powodu. Nie musisz się martwić, ponieważ problem z Koncentrator sieciowy z pewnością będzie można naprawić za pomocą zaktualizowanego sterownika.

Zlokalizowanie odpowiedniego sterownika OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C na stronie internetowej firmy 3Com może być bardzo trudne i często może zająć dużo czasu na wyszukiwanie. Jednak nawet jeśli jesteś dobry w lokalizowaniu, instalowaniu i uaktualnianiu sterowników dla OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C, nadal można tracić dużo czasu i być bardzo sfrustrowanym tym przedsięwzięciem. Instalacja niewłaściwego sterownika uniemożliwi uruchomienie systemu Windows w ogóle lub gorzej, doprowadzi do absolutnej awarii.

Zmiana sterowników jest bardzo żmudnym i skomplikowanym procesem, więc dlaczego nie użyć oprogramowania do aktualizacji sterowników? Narzędzie do aktualizacji sterowników zapewnia nowe wersje sterowników dla sprzętu, a także możliwość zapisania kopii zapasowej bieżących sterowników przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian. Tworzenie kopii zapasowej sterowników zapewnia bezpieczeństwo wiedzy, że można przywrócić dowolny sterownik do poprzedniej wersji, jeśli coś pójdzie nie tak.


Przeglądaj OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C modele


 • HP OfficeConnect Hub Series

Suma stron: 1Suma pozycji: 1


najpopularniejszych sterowników OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C (1 Sterowniki)


 • 3C16701A(Reklama)

Zaktualizuj sterowniki OFFICECONNECT ETHERNET HUB 8C jednym kliknięciem w DriverDoc:Podręcznik instalacji sieciowej 3com Officeconnect Ethernet Hub 8

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik instalacji sieciowej 3com Officeconnect Ethernet Hub 8

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik instalacji sieciowej 3com Officeconnect Ethernet Hub 8