Połączenie montażowe Fujitsu Eternus8000 Model 1200

Fujitsu Eternus8000 Model 1200 to wysokiej wydajne połączenie montażowe, które dostarcza niezawodne i wysoce skalowalne magazynowanie danych. Jest to jedna z najbardziej wydajnych macierzy dyskowych w swojej klasie, umożliwiając przetwarzanie dużych ilości danych w krótkim czasie. Połączenie montażowe Fujitsu Eternus8000 Model 1200 jest wyposażone w zaawansowane technologie, takie jak technologia SSD, która zapewnia wysoką wydajność i szybką odpowiedź, a także funkcje zwiększające wydajność działania, takie jak RAID, kopie zapasowe i replikacja. Dzięki temu połączeniu montażowemu można skalować i zarządzać dużymi ilościami danych w sposób wydajny i niezawodny.

Ostatnia aktualizacja: Połączenie montażowe Fujitsu Eternus8000 Model 1200

Zarządzanie przez WiFi

Opcjonalne, poprzez zastosowanie modułów internetowych i aplikacji na urządzenia mobilne Siemens.

Regulacja zgodnie z krzywymi grzewczymi

Na podstawie charakterystyki grzania, sterownik oblicza punkt nastawy temperatury zasilania, który będzie wykorzystany do regulacji temperatury zasilania z uwzględnieniem warunków atmosferycznych czyli temperatura wody zależy od temperatury powietrza zewnętrznego.

Radiowy system sterowania

Zadajnik do ustawiania parametrów pracy pompy umożliwia sterowanie zdalnie sygnałem radiowym poprzez zastosowanie modułu komunikacji radiowej i zdalnego zadajnika wykorzystującego możliwośc komunikacji radiowej – opcja.

Grzanie w pełnym zakresie temperatur

Możliwa praca urządzeń w zakresie bardzo niskich temperatur zewnętrznych. W przypadku małej efektywności przy niskich temperaturach układ wspomaga obniżona wydajność grzałkami elektrycznymi.

Dwa obiegi grzewcze

Obsługa dwóch niezależnych obiegów grzewczych pozwala na zastosowanie ogrzewania o dwóch rożnych temperaturach pracy np. ogrzewania grzejnikowego (o temperaturze zasilania +45°C) i podłogowego (o temperaturze zasilania +35°C). Opcja.

Dodatkowy kocioł

Opcja. Moduł kotła pozwala na wykonanie systemu grzania w ten sposób iż gdy warunki zewnętrzne będą niesprzyjające dla pracy pompy, pompa włączy wspomagająco dodatkowy system grzania np. kocioł kondensacyjny.

Połączenie montażowe Fujitsu Eternus8000 Model 1200

Bezpośredni link do pobrania Połączenie montażowe Fujitsu Eternus8000 Model 1200

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Połączenie montażowe Fujitsu Eternus8000 Model 1200