Książka użytkowania i pielęgnacji Frigidaire 058465819859

Książka użytkowania i pielęgnacji Frigidaire 058465819859 to jedna z najbardziej kompletnych i wyczerpujących instrukcji, jakie można znaleźć na rynku. Książka ta zawiera szczegółową instrukcję dotyczącą obsługi i konserwacji urządzenia, wraz ze wszystkimi dostępnymi opcjami i funkcjami. Książka zawiera również szczegółowe informacje na temat tego, jak wykonać różne proste naprawy, a także jak zapobiegać powstawaniu problemów z urządzeniem. Książka ta jest niezbędnym narzędziem dla każdego użytkownika Frigidaire 058465819859, ponieważ zawiera wszystkie informacje potrzebne do sprawnej obsługi i utrzymania urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Książka użytkowania i pielęgnacji Frigidaire 058465819859

Chcesz nauczyć się lepiej dbać o włosy, ale brak Ci pomysłu, jak się za to zabrać? A może chcesz poszerzyć już posiadaną wiedzę o świadomej pielęgnacji? Książki na temat włosów to doskonały sposób, by dowiedzieć się wszystkiego, co niezbędne.

Książki o pielęgnacji włosów – co możesz się dowiedzieć?

Prawidłowa pielęgnacja włosów nie jest prosta – trzeba dowiedzieć się, jak dobierać produkty i zabiegi tak, by działały one na korzyść Twoich włosów. Przydadzą się umiejętności analizy składów kosmetyków czy wiedza na temat tego, jakie zabiegi służą danemu rodzajowi skrętu włosów, a jakie wręcz przeciwnie. Brzmi skomplikowanie? Zapoznaj się z książką „Jak dbać o włosy. Poradnik dla początkującej włosomaniaczki” autorstwa Anny Kołomycew (Anwen) i zobacz, jakie to proste!

Wszystko, co musisz wiedzieć na temat pielęgnacji włosów

Poradnik od Anwen to wszystko, co osoby nowe w świecie świadomej pielęgnacji powinny wiedzieć, by zadbać zarówno o zdrowe, jak i zniszczone włosy. Książka przeprowadzi Cię przez tajniki odżywiania różnych typów włosów i podpowie odpowiednie zabiegi. Dowiesz się, czym właściwie jest porowatość włosów i jak poszczególne kosmetyki wpływają na ich stan – to, co powinna wiedzieć każda prawdziwa włosomaniaczka! Poznasz także nawyki, które warto wdrożyć, by jeszcze lepiej zadbać o wygląd i strukturę włosów. Gotowa na przygodę? Sprawdź poradnik od Anwen i zobacz, co możesz zrobić, by Twoje włosy odzyskały naturalne piękno!

Darmowa aplikacja na Twój telefon

Opis

Książka pt. „Stomia – prawidłowe postępowanie chirurgiczne i pielęgnacja” pod redakcją Tomasza Banasiewicza, Piotra Krokowicza i Marka Szczepkowskiego to wyjątkowe, interdyscyplinarne dzieło poświęcone problemom stomii. Autorzy – lekarze chirurdzy, urolodzy, gastroenterolodzy, lekarze rodzinni, psycholodzy kliniczni, pielęgniarki stomijne oraz pacjenci zorganizowani w POL-ILKO – tworzą zespół o najwyższych kompetencjach, upoważniających do pisania na tematy związane ze stomią. Informacje zawarte w książce obejmują wiedzę i wieloletnie doświadczenia własne Autorów, co stanowi o jej szczególnej wartości.

Kompleksowa opieka nad pacjentem ze stomią to temat niezwykle ważny i wciąż aktualny. Obecnie przetoki stanowią jeden z etapów leczenia lub są wytwarzane celowo dla ratowania życia. W książce Czytelnik znajdzie m. in. zagadnienia dotyczące:: wskazań do wyłonienia stomii, technik chirurgicznych i wykonywania stomii, zaopatrzenia sprzętowego, opieki pooperacyjnej i pielęgnacji, powikłań wczesnych i późnych.

– Mamy wielką nadzieję, że opracowanie to będzie kolejnym krokiem, by „oswoić” stomię i przybliżyć najważniejsze kwestie medyczne z nią związane – mówią Autorzy książki.

Szczegóły produktu

14548

9788379880492

978-83-7988-049-2

Opis

Miejsce wydania
Poznań
Rok wydania
2017
Numer wydania
2
Oprawa
miękka foliowana
Liczba stron
437
Wymiary
165 x 235
Waga
1060
 • 1. Historia stomii
  2. Historia opieki stomijnej
  3. Epidemiologia
  4. Wskazania do wyłonienia stomii
  5. Przygotowanie pacjenta do wyłonienia stomii
  6. Techniki chirurgiczne wykonywania stomii jelitowych
  7. Wczesna opieka pooperacyjna nad pacjentem ze stomią
  8. Powikłania wczesne
  9. Pielęgnacja stomii
  10. Zaopatrzenie sprzętowe
  11. Powikłania późne
  12. Odtworzenie ciągłości przewodu pokarmowego
  13. Przepuklina w miejscu po stomii
  14. Specyfika urostomii
  15. Przetoki odżywcze
  16. Stomia w leczeniu zaburzeń czynnościowych przewodu pokarmowego
  17. Stomia jako element kompleksowego leczenia pacjentow po urazach jelit
  18. Stomia protekcyjna – wskazania i wspołczesne poglądy
  19. Specyfika stomii u dzieci i młodzieży
  20. Specyfika stomii u chorych operowanych z powodu choroby uchyłkowej
  21. Rola lekarza rodzinnego w opiece nad chorymi ze stomią
  22. Psychologiczne problemy pacjentow ze stomią
  23. Rola pielęgniarki stomijnej
  24. Rola stowarzyszeń pacjentow w opiece nad chorymi ze stomią
  25. Zalecenia dietetyczne dla chorych ze stomią
  26. Wybrane problemy pacjentow ze stomią w aspekcie życia seksualnego
  27. Ciąża i poród u kobiet ze stomią
  28. Wykonywanie innych procedur operacyjnych u chorych ze stomią
  29. Check-lista w chirurgii kolorektalnej
  Podsumowanie

Książka użytkowania i pielęgnacji Frigidaire 058465819859

Bezpośredni link do pobrania Książka użytkowania i pielęgnacji Frigidaire 058465819859

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Książka użytkowania i pielęgnacji Frigidaire 058465819859