Krótka instrukcja obsługi Ge G150

Ge G150 to nowy, zaawansowany model lodówki, wyposażony w szereg przydatnych funkcji. Dzięki innowacyjnemu systemowi chłodzenia i wentylacji, Ge G150 zapewnia szybkie schłodzenie i utrzymanie pożądanej temperatury wewnątrz lodówki. Posiada duży, podświetlany wyświetlacz LCD i intuicyjny panel sterowania, ułatwiający kontrolę nad zaprogramowanymi ustawieniami. Ge G150 ma również przestrzeń łatwych w utrzymaniu stali nierdzewnej, która jest idealna do przechowywania produktów spożywczych. Przy odpowiedniej obsłudze, Ge G150 może działać bezproblemowo przez długi czas.

Ostatnia aktualizacja: Krótka instrukcja obsługi Ge G150

Firma Mooer sukcesywnie rozwija ofertę prezentując nowe produkty dla gitarzystów i basistów, gdzie na plan pierwszy wysuwa się rozbudowana kolekcja miniaturowych efektów czy preampów gitarowych serii Micro Preamps, ale coraz większą rolę pełnią popularne multiefekty wykorzystujące cyfrowe symulacje wzmacniaczy i kolumn.

Poza analogowymi podłogowymi konstrukcjami skupiającymi w małej obudowie kilka sekcji, jak Black Truck i Red Truck, czy bardzo udanym Preamp Live, niedawno zaprezentowany został flagowy, rozbudowany procesor gitarowy GE300, mogący z powodzeniem rywalizować z czołówką producentów podłogowych symulatorów, a pod pewnymi względami nawet wysuwający się na pierwszą pozycję (jak chociażby zaawansowany, wielogłosowy syntezator gitarowy obecny w GE 300).

Do tej konstrukcji oraz mniejszego GE200 dołączył właśnie najbardziej kompaktowy model GE150, który dzięki łódzkiemu sklepowi Guitar Center gościmy w niniejszym teście. Przypomnijmy też, że firma W-Distribution, będąca dystrybutorem m. in. marki Mooer na naszym rynku, udziela 4-letniej gwarancji na zakupione urządzenia po zarejestrowaniu produktu on-line.

BUDOWA I MOŻLIWOŚCI

Nowy Mooer GE150 łączy w sobie wysoką funkcjonalność z łatwością użytkowania, stając się nowym standardem wśród kompaktowych multiefektów, szczególnie biorąc pod uwagę bardzo atrakcyjną cenę. Całość zamknięto w kompaktowej obudowie łączącej plastikowy dół w jasnozielonym kolorze z szarą górą wykonaną ze szczotkowanego aluminium. Do dyspozycji bezpośrednio mamy dwa przyciski nożne do przełączania barw góra/dół aktywujące także funkcje TUNER i LOOPER po przytrzymaniu. Nad nimi centralne miejsce zajmuje kolorowy wyświetlacz LCD z wpasowanymi niżej zielonymi diodami 9 mogących pracować razem sekcji efektów, wzmacniaczy i kolumn.

Pod wyświetlaczem jest jeszcze 6 przycisków: PLAY – do wejścia na główny ekran ustawień, SAVE – zapisu presetów, EXP – sekcja pedału ekspresji, RHYTHM - sekcja automatu perkusyjnego i metronomu z regulacją tempa i głośności, TAP – tap tempo oraz ustawienia systemowe SYSTEM. Pokrętło MASTER odpowiada za poziom sygnału na wyjściu, a do zmian parametrów, poruszania się po menu i włączania sekcji efektów służą dwa wciskane enkodery VALUE i MODE. Front dopełnia pedał ekspresji z gumowaną powierzchnią, który standardowo reguluje głośność a po mocniejszym wciśnięciu aktywuje efekt wah. Po wejściu do sekcji EXP możemy ustawić czułość na siłę nacisku, zakres działania głośności oraz przyporządkować jeden z wielu parametrów efektów, np. poziom delaya, pogłosu czy gainu wzmacniacza.

Z tyłu znajdziemy wejście do podłączenia zewnętrznego odtwarzacza AUX IN, gniazdo wejściowe INPUT, dwa gniazda wyjściowe OUTPUT LEFT i RIGHT, wyjście słuchawkowe, gniazdo USB do podłączenia do komputera, zasilania DC IN 9V/300 mA (zasilacz w zestawie) oraz złącze Micro USB-B OTG (on-the-go), pozwalające na bezpośrednie nagranie sygnału z GE150 na smartfona lub tablet, jeśli obsługują tę funkcję. Poprzez USB można aktualizować oprogramowanie, nagrywać audio bezpośrednio na komputer jak również korzystać z edytora Mooer Studio do zmian ustawień, zapisu presetów, choć w naszym egzemplarzu jeszcze ta funkcja nie była dostępna, co na pewno rozwiąże kolejna wersja aplikacji na PC/MAC.

GE150 pozwala też tą drogą na zapisanie w pamięci 10 impulsów IR, czyli zewnętrznych symulacji kolumn. Łącznie na pokładzie znajdziemy 55 wysokiej klasy cyfrowych wzmacniaczy znanych ze wspomnianej wyżej serii Micro Preamp, wykorzystujących technologię modelowania brzmienia znaną z większych multiefektów marki, 26 symulacji kolumn głośnikowych oraz bibliotekę 70 efektów, obejmującą kompresory (2), wah i auto/talk/ touch wah (4), kostki OD/DS (20), 3 bramki szumów (NS), EQ (4), efekty modulacyjne (19 – m. phaser, flanger, tremolo, vibrato, pitch-shift, chorus, rotary, slow gear), 9 odmian delay’a i 7 pogłosów. W sekcji kolumn CAB mamy możliwość wyboru bądź wyłączenia końcówki mocy (EL 34, EL 84, 6L6, 6V6, OFF) jak również 10 mikrofonów z parametrami Center i Distance.

Całość dopełnia 40 dobrze brzmiących podkładów perkusyjnych w różnych stylach, 10 brzmień metronomu, tuner oraz 80-sekundowy looper. W pamięci zapisane jest 200 presetów, które można dowolnie nadpisywać. W Menu możemy ustawić symulację kolumn na jedno z wyjść, a na drugim ją wyłączyć, co pozwala jednocześnie podłączyć GE150 do końcówki gitarowego wzmacniacza z kolumną oraz na przody z wewnętrzną symulacją głośników.

W PRAKTYCE

Mooer GE150 opracowany był pod kątem maksymalnej prostoty obsługi i kompaktowych wymiarów, co nie znaczy że jest to urządzenie proste i o małych możliwościach. Wręcz przeciwnie, chociaż na pewno w porównaniu z flagowym GE300 wielu funkcji tu nie ma. Sama obsługa jest intuicyjna, barwy zmieniamy dwoma przyciskami góra/ dół, co oczywiście jest sporym ograniczeniem w sensie scenicznym, ale coś za coś. W zamian dostajemy urządzenie małe i lekkie, idealne do zabrania ze sobą np. w plecaku a nawet kieszeni pokrowca czy do postawienia na biurku.

Dwa enkodery i kilka przycisków pod czytelnym, kolorowym wyświetlaczem pozwalają na sprawne poruszanie się po dobrze zaprojektowanym Menu. Z rzeczy użytkowych scenicznie na uwagę zasługuje możliwość przypisania do pedału ekspresji dowolnego w zasadzie parametru (np. poziomu delaya czy długości pogłosu, oczywiście funkcji wah, gainu wzmacniacza czy kostki OD, wybranej częstotliwości pokładowego EQ lub gałki korekcji sekcji AMP, a nawet parametrów ustawienia mikrofonu Center lub Distance). Pedał ekspresji aktywowany jest mocniejszym wciśnięciem (z opcją ustawienia siły nacisku), normalnie działa w funkcji głośności z programowanymi poziomami Min/Max.

Od strony brzmieniowej mamy bardzo duży wybór wzmacniaczy i efektów, w zasadzie tu nikomu nie zabraknie żadnej barwy poza może inteligentnym harmonizerem czy syntezatorem gitarowym (to zapewnia GE300). Brzmienie presetów jak to bywa standardowo nie powala, choć słychać potencjał w różnorodności wzmacniaczy czy kostek overdrive/distortion – bez problemu znajdziemy kilkadziesiąt barw od różnorodnych cleanów przez crunch po masywny high-gain, trzeba jednak trochę posiedzieć nad doborem kolumny i ustawień mikrofonów czy końcówki mocy – nie jest to do końca poziom GE300, który z drugiej strony jest też kilka razy droższy.

Nie mogliśmy w teście połączyć się przez gniazdo USB by przede wszystkim wgrać impulsy IR, widocznie firmware jest bardzo świeży i szybko zostanie uaktualniony, choć sam efekt jest w pełni funkcjonalny i wszystko działało jak trzeba. Udało się jednak sprawdzić tę opcję podłączając testowany niedawno moduł RockBoard MOD 5, który oferuje możliwość wgrywania impulsów IR – co ciekawe, GE150 od razu w większości barw zabrzmiał lepiej, bardziej naturalnie, bez potrzeby większych korekcji ustawień. Z pokładowymi paczkami można uzyskać równie dobry efekt, ale na pewno wymaga to poświecenia znacznie większej ilości czasu.

Jeśli chodzi o ćwiczenie do dyspozycji mamy tu zarówno wejście AUX dla zewnętrznych podkładów jak i wyjście słuchawkowe. Na szczególne podkreślenie zasługują naprawdę dobrze brzmiące podkłady perkusyjne w kilkudziesięciu odmianach z opcją zmiany tempa, oraz prosty 80-sekundowy looper z wygodną obsługą 2 przyciskami startu, dogrywek, zatrzymania i kasowania. Po zapisaniu pętli, której czas i przebieg jest pokazany na wyświetlaczu, możemy przy jej odtwarzaniu wybrać inny preset i zmienić barwę. Dalej można bądź dograć ją jako kolejną warstwę lub po prostu ćwiczyć do stworzonego podkładu. Na deser poza opcją wykorzystania jako interfejs audio mamy opcję rejestracji sygnału bezpośrednio na smartfon lub tablet po podłączeniu przez gniazdo micro USB-OTG.

PODSUMOWANIE

Mooer GE150 to obecnie najmniejszy w ofercie multiefekt, dołączający do flagowego GE300 i plasującego się w środku GE200. Bardzo lekka i kompaktowa obudowa w połączeniu z masą pokładowych wzmacniaczy i efektów, wykorzystaniem zewnętrznych impulsów IR, automatem perkusyjnym, looperem i opcją bezpośredniego nagrywania na komputer lub smartfon/tablet czynią GE150 bardzo funkcjonalnym narzędziem dla gitarzystów, znacznie wykraczającym możliwościami poza jego gabaryty i cenę.

www. de

częstotliwość próbkowania: 44, 1 kHz/24 bit
symulacje wzmacniaczy: 55
symulacje zestawów głośnikowych: 26 plus 10 zewnętrznych IR
efekty: 70 (9 bloków jednocześnie łącznie z AMP CAB), automat perkusyjny (40 rytmów plus metronom), 80-sekundowy looper, programowany pedał ekspresji, tuner
presety: 200
wyświetlacz: LCD, kolorowy
regulatory: MASTER, wciskane enkodery VALUE i MODE-ON/OFF
przełączniki: nożne 2 (down/tuner, up/looper) przyciski kontrolne PLAY, SAVE, EXP, RHYTHM, TAP, SYSTEM
przyłącza: AUX IN 1/8”, INPUT, OUTPUT (LEFT/ MONO, RIGHT), PHONES, USB, OTG, DC IN 9V/300 mA
zasilanie: zasilacz 9V (w zestawie)
wymiary: 230 x 156 x 32, 8 mm
waga: 1 kg

GE83X, Kuchenka mikrofalowaz grillem z emalią ceramiczną, 23 l

GE83X

 • InneCo zrobić, gdy obrotnica kuchenki mikrofalowej nie działa?

  Często zadawane pytania (FAQ) o urządzenia gospodarstwa domowego Samsung. Więcej informacji na temat „Co zrobić, gdy obrotnica kuchenki mikrofalowej nie działa? ” w Centrum wsparcia Samsung.

 • Dlaczego w kuchenkach mikrofalowych można podgrzewać wyłącznie produkty zawierające wodę?

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Sprzęt kuchenny. Dowiedz się więcej o 'Dlaczego w kuchenkach mikrofalowych można podgrzewać wyłącznie produkty zawierające wodę? ', korzystając ze Wsparcia

  Działanie funkcji czyszczenia parą - ‘Steam Clean’

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Sprzęt kuchenny. Dowiedz się więcej o 'Działanie funkcji czyszczenia parą - ‘Steam Clean’ ', korzystając ze Wsparcia Samsung.

  Kody informacyjne wyświetlane na mikrofalówce

  Często zadawane pytania na temat urządzeń AGD Samsung. Dowiedz się więcej o „Kody informacyjne wyświetlane na mikrofalówce”, korzystając ze Wsparcia Samsung. com/pl/support/home-appliances/krotkie-gotowanie-w-mikrofali-jedzenie-jest-gorace-na-zewnatrz-w-srodku-jest-zimne/" role="button" an-tr="sud03_solution and tips-support product detail-cta-title" an-ca="support content click" an-ac="feature" an-la="solution and tips:others">Krótkie gotowanie w kuchence mikrofalowej - jedzenie gorące na zewnątrz, w środku zimne

  Najczęściej zadawane pytania na temat Samsung Sprzęt kuchenny. Dowiedz się więcej o 'Krótkie gotowanie w kuchence mikrofalowej - jedzenie gorące na zewnątrz, w środku zimne', korzystając ze Wsparcia Samsung

  Co zrobić, gdy podczas korzystania z piekarnika pojawia się zapach spalenizny lub inny nieprzyjemny zapach?

  Często zadawane pytania na temat urządzeń AGD Samsung. Dowiedz się więcej na temat postępowania w przypadku, gdy podczas korzystania z piekarnika wydobywa się zapach spalenizny lub inny nieprzyjemny zapach

 • {{file. description}}

  • Wersja {{file. fileVersion}}
  • {{file. fileSize}} MB
  • {{file. fileModifiedDate}}
  • {{file. osNames}}
  • WIĘCEJ INFORMACJI

   Informacje o Gwarancji

   Zarejestruj swój produkt i sprawdź, co obejmuje gwarancja

   Znajdź Centrum Serwisowe

   Skorzystaj z pomocy naszych autoryzowanych serwisów

   Nowości i Powiadomienia

   Ważne ogłoszenia na temat produktów i usług

   Odpowiedzi

   Instrukcja obsługi telefonu komórkowego
   1. Włóż do środka kartę SIM i baterię.
   2. Przyciskiem na górze telefonu uruchom go.
   3. Wpisz kod PIN.
   4. Aby dodać wpis do książki telefonicznej kliknij:,, Menu'',,, Książka telefoniczna'',,, Dodaj kontakt''.
   5. Ab wysłać wiadomość kliknij,, Menu'',,, Wiadomości'',,, Nowa wiadomość'' i napisz. Następnie wpisz numer lub wyszukaj go w książce telefonicznej.

   W razie problemów skonsultuj się z operatorem!

   Soory że muszę wkleić: Proszę, uważnie przeczytaj ten list to nie są żarty! Ten list przeszedł już Polskę, aż 200 razy. Ludzie którzy nie przeczytali listu a dostali lub przerwali spotkało wielkie nie szczęście. Chcesz dowodu? Maria Maibal nie przeczytała listu została pozbawiona życia chociaż była niewinna. Janek Sztoch przerwał czytanie listu w ciągu czterech dni zmarł na dotąd niewyjaśnioną chorobę! Starczy dowodów -teraz wczytaj się w list-. Dawno temu żyła rodzina mająca kupę kasy! Pewnego dnia ojciec dostał wiadomość o nowej pracy w Malborku. Pomyślnie wyprowadzili się z Polski do obcego miasta. Po wynajęciu mieszkania matka coś podejrzewała, ponieważ dostali dom za free. A właściciel zmarł na zawał serca chociaż na nic nie był chory sąsiedzi mówili, że ten dom straszy! Na noc rodzice ucałowali dzieci na dobranoc. Matka wstała rano powitać dzieci w nowym domu. Odkryła pościel, a w niej same prochy i list,, Ha ha ha... Było tu nie mieszkać zły pech, Duch'' mamo ratuj! ''. Już 20 lat dzieci nadal są szukane przez najlepszych detektywów. Rodzice po tej sytuacji wyprowadzili się do Polski zmarli na sen, w którym śniły im się ich dzieci i duch zarzynające ich małe główki.
   Masz 24godz na rozesłanie twego do 5 osób inaczej pech przejdzie na ciebie kto wie może to też będzie twoja historia (ale żebyś nie miał/miała pecha roześlij to do tych osób błagam! )?
   Wysłałam do do ciebie ponieważ każdy powinien mieć chociaż odrobinę szczęścia

   Chóbert

   odpowiedział(a) 18. 01. 2013 o 15:12instrukcja do mycia zębów
   Będzie potrzebne:
   -szczoteczka,
   -pasta do zębów,
   -kubek z wodą.
   1. Nałóż pastę do zębów na szczoteczkę. Wsadzić szczoteczkę do buzi. Ruszać ją do góry do dołu w prawo i w lewo. Wypluć pastę. Wypłukać buzie.
   Można do tego jakieś rysunki. :)

   instrukca posługiwania sie kremem afrodyta adonis - zel pielegnujacy twarz ze sklonnością do trądzikow
   1. DOKŁADNIE UMYJ TWARZ
   2. OSŁUSZ TWARZ - ODCZEKA KILKA MINUT
   3. NAŁOZYC ROWNOMIERNIE ZEL W MIEJCE WYMAGAJĄCE PIELĘGNANCJI I WYGLĄDU
   4. ZEL DELIKATNIE WYMASOWAC I POZOSTAWIC CIENKA WARSTWE DO CZASU WCHŁONIECIA
   5. DO OSIAGNIECIA EFEKTU STOSOWAC NIE RZADZIE NIZ 2-3 RAZY DZIENNIE
   UWAGA! ZEL MA ZAPACH MIETY I STRASZNIE SZCZYPIE ALE AK CHCE SIE EFEKTU TO TRZEBA ZARADZIC PO 2 TYG. MACIE SLICZNA I DELIKATNA BEZ PRYSZCZY TWARZ PAPA

   następny głąb spamuje listem...
   Ale dzieci ja nie moge...

   Elka ♥♥♥

   odpowiedział(a) 21. 03. 2013 o 14:47W telefonie jest "pomoc" wejdź tam a wszystkiego się dowiesz:D

   już chyba piąty raz taki temat widzę ^^ no ale żeby nie było że nie pomagam, to weź zajrzyj tu: [LINK] Trudno wcale nie było znaleźć ^^
   Ciągle to samo: hostujmy. pl/download/292218/mNkOWQ Best wishes ^^
   Jeżeli chcemy wyłączyć lub włączyć telefon należy dłużej przycisnąć przycisk znajdujący się na górze telefonu. Jeżeli włączamy telefon należy podać kod PIN a następnie nacisnąć OK. Jeżeli chcemy do kogoś zadzwonić klikamy kontakty a następnie szukamy w telefonie osoby, do której chcemy zadzwonić i przyciskamy zieloną słuchawkę. Aby się rozłączyć naciskamy czerwoną słuchawkę.

   Uważasz, że znasz lepszą odpowiedź?

   lub

 • Krótka instrukcja obsługi Ge G150

  Bezpośredni link do pobrania Krótka instrukcja obsługi Ge G150

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Krótka instrukcja obsługi Ge G150