Konfiguracja i specyfikacja Emerson Micro Motion T050f

Emerson Micro Motion T050F jest wysokiej jakości urządzeniem do pomiaru przepływu, które oferuje najlepszą wydajność przy niskich kosztach. Jest zaprojektowany z myślą o zastosowaniach przemysłowych, aby zapewnić wiarygodne, precyzyjne i wygodne w użyciu wyniki pomiarowe. Urządzenie jest wyposażone w kompaktowy i łatwy w instalacji czujnik, który jest dostosowany do szerokiego zakresu zastosowań. Jego łatwa konfiguracja i specyfikacja jest ułatwiona przez oprogramowanie do konfiguracji, które jest dostarczone wraz z urządzeniem. Dzięki swojej wszechstronności i wytrzymałości Emerson Micro Motion T050F jest idealnym rozwiązaniem do zastosowań przemysłowych.

Ostatnia aktualizacja: Konfiguracja i specyfikacja Emerson Micro Motion T050f

Czas trwania kursu: 2 dni

Szkolenie przedstawia zagadnienia związane ztworzeniem i uruchamianiem aplikacji dla procesów ciągłych w środowisku Proficy Process Systems. Wtrakcie kursu uczestnik poznaje sposób konfiguracji systemu, zasady tworzenia algorytmu sterowania,zaznajamia się z najczęściej stosowanymi blokami. Szkolenie przedstawia także metodykę tworzenia częściwizualizacyjnej procesu oraz ukazuje jak gromadzić dane historyczne w aplikacji. W szkoleniu mogą braćudział osoby znające zagadnienia programowania sterowników i kontrolerów oraz posiadają podstawowąwiedzę z zakresu systemów SCADA. Dodatkowo kurs zaznajamia uczestnika z zaawansowanymi blokamifunkcyjnymi, dostępnymi w środowisku Proficy Process Systems. Przedstawiany jest szczegółowy opis użyciazaawansowanych bloków funkcyjnych Proficy Process System podczas tworzenia aplikacji.

Detekcja ruchu to podstawowa funkcja analizy obrazu stosowana w systemach monitoringu od lat. Jej działanie opiera się głównie na analizie zmian zachodzących na obserwowanej przez kamerę scenie. Możliwe jest ustawienie odpowiedniego regionu, czułości oraz progu zadziałania. Mimo to występuje duża ilość fałszywych alarmów spowodowana najczęściej zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Opady deszczu, mgła, poruszające się gałęzie drzew to tylko kilka możliwych scenariuszy. Z pomocą przychodzi Smart Motion Detection (SMD), czyli inteligentna detekcja ruchu (IDR).

co to jest Smart Motion Detection?

Detekcja ruchu w wersji Smart to nic innego jak zastosowanie sztucznej inteligencji, która ma zagwarantować wykrywanie tych obiektów, które są dla nas istotne. Do wyboru mamy:

 • osoby
 • pojazdy

Dzięki temu minimalizujemy ilość fałszywych alarmów, które przy standardowej detekcji ruchu występują dość często. Zastosowanie SMD sprawdza się idealnie, gdy na jej podstawie chcemy otrzymywać powiadomienia push lub wiadomości e-mail ze zdjęciem.

Co potrzebujemy?

Założenie jest takie, że funkcja SMD wykrywa osoby/pojazdy, a rejestrator gromadzi te dane na dysku. Dzięki temu możliwe jest szybkie wyszukiwanie nagrań na których została wykryta osoba bądź pojazd. Konieczne jest więc posiadanie dwóch kompatybilnych elementów systemu:

 • Rejestratora z obsługą funkcji SMD
 • Kamery realizującej funkcję SMD
 • Konfiguracja smd

  Na samym początku należy podkreślić, że SMD to rozwinięcie tradycyjnej detekcji ruchu (MD). Oznacza to, że ustawienia SMD oraz MD są ze sobą synchronizowane. Kamera nadal może wykrywać ruch tradycyjną metodą, ale z dodatkowymi metadanymi określającymi rodzaj wykrytego obiektu.

  Konfiguracje zaczynamy od ustawień podstawowej detekcji ruchu, która znajduje się menu ALARMY. Należy włączyć detekcję oraz określić jej podstawowe parametry takie jak obszar wykrywania, czułość oraz próg.

  Reakcją na wykrycie ruchu jest oczywiście zapis nagrań z tego samego kanału oznaczonych jako detekcja ruchu.

  Teraz możemy przejść do ustawień Smart Motion Detect, które znajdują się tym razem w menu Ai, w zakładce PARAMETERS. W tym przypadku nie mamy zbyt wiele ustawień. Wystarczy włączyć funkcję, określić cel wykrywania oraz czułość. Jeśli nie korzystamy z powiadomień PUSH, a funkcja SMD służy głównie do gromadzenia zdarzeń to warto zaznaczyć zarówno osoby jak i pojazdy. Podczas wyszukiwania nagrań zawsze możemy określić dokładniej to czego szukamy na nagraniach. pl/wsparcie/wp-content/uploads/2021/03/smd_settings. pl/wsparcie/wp-content/uploads/2021/03/smd_settings-600x363. jpg" alt="" width="600" height="363" srcset="https://www. pl/wsparcie/wp-content/uploads/2021/03/smd_settings-1024x619. jpg 1024w, https://www. pl/wsparcie/wp-content/uploads/2021/03/smd_settings-768x464. pl/wsparcie/wp-content/uploads/2021/03/smd_settings-760x459. jpg 1064w" sizes="(max-width: 600px) 100vw, 600px"/> Konfiguracja SMD

  Aby rejestrator nagrywał zdarzenia z tradycyjnej detekcji ruchu (MD) to należy zdefiniować terminarz oraz ustawić nagrywanie w tryb AUTO (według terminarza).

   odtwarzanie nagrań

  Podstawową metodą odtwarzania zdarzeń SMD jest menu Ai, gdzie w zakładce SMD mamy możliwość wyszukania wszystkich zdarzeń z wybranego kanału oraz zakresu czasu. Zdarzenia wyświetlane są w formie listy, gdzie w każdej chwili możemy odtworzyć zarejestrowane nagranie klikając w ikonę „Play”. pl/wsparcie/wp-content/uploads/2021/03/ai_smd-search. pl/wsparcie/wp-content/uploads/2021/03/ai_smd-search-600x286. jpg" alt="" width="600" height="286" srcset="https://www. pl/wsparcie/wp-content/uploads/2021/03/ai_smd-search-1024x487. pl/wsparcie/wp-content/uploads/2021/03/ai_smd-search-768x365. pl/wsparcie/wp-content/uploads/2021/03/ai_smd-search-760x362. pl/wsparcie/wp-content/uploads/2021/03/ai_smd-search-1200x571. jpg 1200w, https://www. jpg 1366w" sizes="(max-width: 600px) 100vw, 600px"/>

  To nie wszystkie możliwości jakie daje nam inteligentna detekcja ruchu. Jeśli korzystamy z aplikacji SmartPSS, bądź logujemy się do rejestratora za pośrednictwem przeglądarki Internetowej to zyskujemy dodatkowe opcje. Chodzi oczywiście o tradycyjne odtwarzanie nagrań, gdzie na osi czasu naniesione są informacje o zarejestrowanych przez kamerę zdarzeniach.

  Podczas normalnego odtwarzania oś czasu prezentuje następujące zdarzenia i odpowiadające im kolory:

 • General (Nagrywanie ciągłe)
 • Motion (Detekcja ruchu)
 • Alarm (wejście alarmowe)
 • Intelligent (Detekcja twarzy, przekroczenie linii itd)
 • Podczas odtwarzania mamy możliwość filtrowania obiektów, czyli tak naprawdę nałożenia zdarzeń SMD na oś czasu. Co ciekawe, zdarzenia SMD nie zmieniają charakteru nagrań, a dostarczają do nich dodatkowe informacje. Filtrowanie zdarzeń prezentuje poniższa animacja:

  Można śmiało powiedzieć, że SMD to osobna pula zdarzeń, którą możemy nanieść na oś czasu.

  Jeśli skorzystamy z dedykowanego oprogramowania (SmartPSS) lub wyszukujemy zdarzenia bezpośrednio na rejestratorze, to zyskujemy jeszcze jedną ciekawą funkcję. Podczas filtrowania obiektów za pomocą SMD, możemy określić obszar na którym filtrowany obiekt był widoczny. Tak więc zdarzenia SMD mogą być wyszukiwane za pomocą funkcji SmartSearch. pl/wsparcie/wp-content/uploads/2021/03/smd_smart. search. png">

  Podsumowanie

  Funkcja SMD zdecydowanie podnosi skuteczność wykrywania w systemach monitoringu. Nie trzeba rezygnować z dotychczasowego planu nagrywania czy też z tradycyjnej detekcji ruchu – SMD działa niezależnie. Z tego właśnie powodu warto włączyć tą funkcję, aby później w prosty sposób znaleźć nagranie, którego szukamy.

  Przykłady maszyn i producentów

  Jeżeli szukasz konkretnej maszyny, rozwiązań, chcesz skonfigurować dowolną maszynę, napisz lub zadzwoń do mnie.
  Poszukamy najlepszego rozwiązania dla Ciebie.

  Nie wyobraź sobie, że nasze wieloletnie doświadczenie inwestycyjne i projektowe w różnego rodzaju typy maszyn oraz urządzeń pośrednio i bezpośrednio produkcyjnych może Ci pomóc. Wiem, że nie jest to ważne dla Ciebie, a może?

  Chcesz wejść w rynek, rozwijać się, chcesz mieć wybór? Właśnie dlatego jestem. Jeżeli poszukujesz konkretnej odpowiedzi i chcesz podjąć najlepszą decyzję w kontekście biznesowym, skontaktuj się z nami. 

  Jeżeli nie jesteś jeszcze przekonany, aby niezobowiązująco porozmawiać, odpowiedz, dzwoniąc do mnie, co musiałyby się stać, abyś dostał to czego oczekujesz w temacie Twoich planów.

  Prezentuję sprawdzone, ciekawe, rozwiązania, które są wykorzystywane w firmach produkujących. To może dać Ci szeroki ogląd na możliwości stojące przed Tobą, z których możesz skorzystać.

  Współpracuję bezpośrednio z producentami na całym świecie. Dla Ciebie to oznacza, że jestem niezależny. To co Ci pokazuję, jest w najlepszym interesie Twoim, a nie jakiegoś producenta. To co idzie do Ciebie ma być najlepszym rozwiązaniem w danej sytuacji, czasie, wiedzy, optymalizując Twoje zapytanie.

  Co Ciebie interesuje? Tego nie będę zgadywał. Porozmawiajmy o Twoim pomyśle, planie i pozwól sobie pomóc. To co musisz, do zdecydować, czy zrobisz ten ruch.

  Poniżej mała cząstka rozwiązań, które można realizować.

  Mocniej i coraz to mocniej wkracza na salony poligraficzne. Patrząc przez pryzmat trendów zauważalnym jest rosnąca pozycja, również ilości miejsca zajmowanego na targach Drupa.

  Rozwiązania, personalizacja drukowanych prac, szybkość przejścia z pracy na pracę, łatwość i prostota obsługi, minimalizacja strat oraz wiele innych powodują, że zauważanie jest pytań, czy to już dla mnie?

  Odpowiem w pewny sposób “tak”. Pytanie, jak długo chcesz czekać i pozwolić konkurencji wejść przed Tobą, czy jesteś gotowy na wejście w nowe rozwiązania?

  Produkujemy i prowadzimy sprzedaż polskich rozwiązań.

  Polskich przemysł, producent maszyn i serwis.

  Dzięki własnemu wytwarzaniu, możemy modyfikować ich funkcjonalność dla indywidualnych zapotrzebowania dla Twoich zleceń.

  Przedstawiam sztancę / wycinarkę rotacyjną / bigownicę / szczelinówkę w jednym.

  Dzielą się na parę grup. Jedną z nich jest BoxMaker, czyli abrakadabra i otrzymujemy gotowe pudełko, gotowe do sklejenia lub zszycia. Tym właśnie zajmuje się AutoBox2.

  Może również służy również do bigowania kartonu jak również do jego cięcia.

  Wykrojnik jest niezbędną częścią sztancowania.

  Parametry maszyny do zakładania wykrojnika zwanego skorupą:

  Szerokość robocza: 1250 mm do 2500 mm 

  Płynna regulacja prędkości

  Prędkość maksymalna – 3600 obrotów na minutę

  Obwód wału pod wykrojnik – 1m

  Noże tnące – 1 pary noży zakładane na wały o średnicy 88mm Bigi – 2 pary bigów zakładane na wały o średnicy 88mm

  Stół podajnikowy – wysokość 900mm

  Do obsługi potrzebna jest 1 osoba

  Dodatkowo: podajnik

  Poniżej poglądowe maszyny używane: sztancowanie, druk, obrotowe, tekturnice, sklejarki, zszywarki

  Bardzo dobra, maszyna do sztancowania tektury falistej.

  Wycinanie wraz z oczyszczaniem z odpadu w jednym przebiegu.

  Tektura falista przekształca się w dokładnie wysztancowane opakowanie poprzez użycie wykrojnika. 

  Wykrojnik jest narzędziem pozwalającym na precyzję i powtarzalność wykonywanych prac.

  Dodatkowo wykrojniki sprawdzą się przy wycinaniu wkładek, elementach o różnych kształtach, precyzyjnych części.

  Po procesie sztancowania opakowanie może być przekazane do składania, klejenia, zszywania. 

  Rok: 2012

  Dodatkowo: stacja oczyszczająca aktywny odbieracz automatyczny.

  Bobst 1600 – sztancowanie, druk

  5 kolorowa

  Do włożeniu surowca wychodzi produkt.

  Wysoka jakość druku.

  Rok: 2006.

  Maszyna Flexo – do sztancowania oraz druk

  pozwalająca na zadruk 5 kolorów, wykrawanie szybkie, oczyszczenie wysztancowanego użytku tektury warstwowej, automatycznie układanie stosu pudeł karton gotowych do zszywania, klejenia.

  Dongfang Topra GD 1224

  Maszyn do produkcji kartonów tekturowych.

  Rok 2015

  Ceramiczne aniloxy

  5 zasobników kolorów druku

  Niezależne silniki serwo napęd

  2 gumowe pierwsze wałki

  3 komory raklowe

  Osuszanie pudrowe

  Pozwalająca na zadruk 5 kolorów, wykrawanie rotacyjne, oczyszczenie wysztancowanego użytku tektury, układanie stosu pudeł tekturowych gotowych do zszywania, klejenia.

  Dongfang Topra GD 1228

  Zrobienie kartonów

  Rok 2015

  Ceramiczne aniloxy

  5 zasobników kolorów druku

  Niezależne silniki serwo napęd

  2 gumowe pierwsze wałki

  3 komory raklowe

  Osuszanie pudrowe

  To jest historia firmy, która w szybkim tempie rozwijają się i przejmuje rynki. Coraz bardziej jest widoczna wokół nas, a zarazem ceniona za dobrą jakość wykonania i łatwość serwisowa.

  Testowałem ich maszynę do sztancowania wraz z oczyszczaniem użytku przez wiele lat.

  Jest to maszyna, do której potrzebujemy wykrojnik, czyli grupa sztanc płaskich o dużej powtarzalności i precyzji.

  Chcesz porozmawiać o rozwiązaniach, opcjach i doborze parku do swoich potrzeb?

  Masz projekt do zrealizowania, potrzebujesz mieć wybór? Daj znać.

  Tekturnica 7 warstwowa firmy West River.

  Szerokość: 1800mm

  Prędkość: 200m/min.

  Rok: 2009

  Gwarancja: pół roku po rozruchu

  Nadal w ruchu.

  Aby móc stworzyć coś na sprzedaż, potrzebujemy go wytworzyć do tego służy urządzenie o nazwie „tekturnica”. Po słowie „tekturnica” podajemy ilość warstw, którą może ze sobą połączyć i wyciąć sklejony ze sobą.

  Do wykonania warstwowego złota.

  Tekturnica 7 warstwowa to ogromny potwór, której długość to powyżej 120 m długości. Produktem może być 3, 5 oraz 7 warstwowa, tzw. 7 fala.

  7 fala (siódemka) jest używana do ciężkich rzeczy wielkogabarytowych, najczęściej w różnych gałęziach przemysłu. Jeżeli jesteś firmą, która używa takich produktów. Dobrze trafiłeś. BoxProU dostarcza takie rozwiązania.

  Dodatkowo, takie wytwory wykonane z 7 warstwowej są doskonałą alternatywą dla plastikowych odpowiedników. Pisałem o tym na blogu. Zachęcamy do zapoznania się.

  W dodatku tekturnica West River jest chińskim, lecz utytułowanym na rynku producentem.

  Odtwórz wideo

  Odtwórz wideo

  Flexo 4 kolory druku

  w linii inliner, stołem podającym (pełny automat), odbieracz z odliczaniem.

  Wymiar maksymalny: 2600×1200, 1200×2400, 1200×2600 mm, jest to bardzo przyjemna wielkość.

  Proces sztancowania

  Oczyszczone użytki, które przeszły przez proces sztancowania są układane w pakiety w celu przekazania dalej.

  Rok: 2013r.

  Stan (1-6) – 5

  Dostępna od zaraz: TAK

  Dostawa do Polski: TAK

  Posiada CE

   doradzamwtekturze. pl 

  Odtwórz wideo

  Flexo 4 kolory zadruku z automatycznym odbiorem.

  Wymiar maksymalny arkusza: 2500x1200mm

  Liczba kolorów: 4

  Robimy z nadrukiem.

  Podajnik: półautomatyczny => układane w stos.

  Odbieracz automatyczny => wysztancowane użytki odkładane są na paletę

  Rok: 2015

  Dostępna od zaraz: Tak

  Dostawa do Polski: Tak

  Posiada Ce

  Odtwórz wideo

  Zszywacz półautomatyczny, a może sklejarka?

  jest nieodłącznym narzędziem w firmie zajmującej się przetwórstwem.

  Jest szybkim, skutecznym sposobem na połączenie elementów ze sobą.

  Przyrząd, nastaw, przezbrojenie liczony jest w sekundach. Można szybko przezbrajać zlecenia i zamykać kolejne zlecenia.

  Innym sposobem na łączenie jest klejenie, a w niej możliwość wykorzystywania kleju na gorąco (hot melt) i na mokro (klej lejący, zwyczajowo nazywany CR – ceerka).

  •  
  •  
  •  

  paleta techniczna fitosanitarna

  karton pudełko wysyłkowy zły dobrany wymiar, jakość tektury

  Prowadzenie produkcji w niepewnych czasie

  8 listopada 2022 Brak komentarzy

  Prowadzenie produkcji opakowań w niepewnych czasach Prowadząc biznes napotykamy na okresy lepsze, ciekawe, wzrostowe i gorsze, nudne, spadkowe. Spotykam się ze skrajnymi opiniami i doświadczeniami.

  Read More »

  DoradzamwTekturze pudełko karton opakowanie w Twojej firmie niech rośnie już dzisiaj

  Tekturowy cień na plastikowym świecie 17 października 2022

  Tekturowy cień na plastikowym Świecie Zapewne ktoś z naszego towarzystwa “DoradzamwTekturze” pamięta czasy, gdy mówiło się “my plastic is fantastic”. Dla niewtajemniczonych – mówiło się

  Shipping cargo kontener maszyna doradzamwtekturze boxporu

  Współpraca DoradzamwTekturze rozwijajmy biznes wspólnie

  Konfiguracja i specyfikacja Emerson Micro Motion T050f

  Bezpośredni link do pobrania Konfiguracja i specyfikacja Emerson Micro Motion T050f

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Konfiguracja i specyfikacja Emerson Micro Motion T050f